1-канальний підсилювач JL Audio JD1000/1 класу D має 1000 Вт потужності в 2 Ом (14,4 В, 1% THD), є чудовим рішенням для живлення сабвуферів у системі з преміальною якістю звуку. Наша власна технологія перемикання схемотехніки NexD™ забезпечує велику вихідну потужність з чудовим контролем та наднизькими спотвореннями.
Елементи керування JD1000/1 розташовані на вхідній панелі, а підключення живлення та динаміків розташовані на протилежному кінці алюмінієвого корпусу. Функції обробки сигналу включають фільтр низьких частот на 12 дБ/октаву з вибором частоти від 50 до 500 Гц та Bass boost . Дводіапазонні диференціально-балансні входи також під рукою, здатні приймати сигнали як низького так і високого рівня без додаткових адаптерів. Можливість автоматичного ввімкнення (через визначення сигналу або визначення зсуву постійного струму) є стандартною комплектацією серії JD, а також 1 пару виходів RCA щоб ви могли легко передавати сигнали на інший підсилювач.
JD1000/1 також оснащений вбудованим світлодіодним індикаторним кільцем, що оточує регулятор чутливості входу. Ця корисна функція дозволяє швидко та точно налаштувати вхідну чутливість підсилювача без спеціального обладнання. Додавши пульт дистанційного керування рівнем RBC-1 (продається окремо), ви можете керувати рівнем сабвуфера з місця водія.
JD: доступна досконалість для широкого спектру системних застосувань.
Підсилювачі JD використовують наші основні технології підсилювачів і щедрий набір функцій. Секція підсилювача на 100% складається з технологій JL Audio з нашою ексклюзивною технологією перемикання NexD™ для дивовижної точності та ефективності. Також це зменшує тепловіддачу, що робить можливими компактні розміри підсилювачів JD.
Технології
Замість того, щоб покладатися на застарілі, неефективні конструкції підсилювачів, підсилювачі JL Audio JD використовують нашу ексклюзивну технологію комутації NexD™ для досягнення загальної ефективності підсилювача, що перевищує 80%. Це означає, що вони працюють набагато холодніше та менше навантажують вашу електричну систему, ніж звичайний підсилювач. Це також забезпечує дуже вражаючу вихідну потужність компактного підсилювача, що значно спрощує установку в тісних місцях.
Differential-Balanced Inputs
Диференціально-балансні входи JL Audio розроблені для боротьби з наводками (фоновим шумом), який є поширеною проблемою в автомобільних і морських аудіоустановках. Ця технологія дозволяє використовувати звичайні кабелі RCA, одночасно забезпечуючи багато переваг справжнього збалансованого з’єднання та приймаючи широкий діапазон рівнів вхідного сигналу.
Сучасні автомобілі оснащені складною електронікою, здатною генерувати шум і перешкоди, які можуть проникати в звуковий тракт, псуючи враження від прослуховування.
Більшість аудіообладнання використовує для прийому аудіосигналів односторонні гнізда RCA із заземленням. Це означає, що екран RCA підключається безпосередньо до заземлення сигналу. Це проста, економічно ефективна конструкція вводу, яка добре працює для коротких циклів у безшумних середовищах. У більш шумному середовищі цей метод не може усунути синфазний шум, який може бути на обох провідниках RCA (екран і центральний провідник).
Маючи на пристрої більше ніж один екран RCA із заземленням на корпуси, односторонні вхідні конструкції також більш чутливі до контурів заземлення. Якщо шум присутній на обох провідниках, коли екран підключено з заземленням, вхідний підсилювач посилить шум відносно заземленого екрану RCA. Якщо є кілька з’єднань RCA або будь-які інші провідники, які піддаються впливу магнітного поля, це призведе до посилення різниці потенціалів у контурі RCA на заземленому RCA у вигляді шуму (класичний контур заземлення).
Диференційно-збалансовані вхідні схеми JL Audio вимірюють центральний контакт RCA-з’єднання відносно екрану RCA, навіть якщо екран не під’єднано до землі, і навіть коли напруга в обох провідниках змінюється відносно заземленню. Оскільки як центральний провідник, так і екран мають високий опір заземлення на вході, контур заземлення не може бути сформований, оскільки немає струму, який би викликав напругу у вигляді шуму. Це однаково добре працює як з диференційно-симетричними, так і з незбалансованими джерелами сигналу, що робить цю вхідну архітектуру сумісною з усім стандартним автомобільним і морським аудіообладнанням, що використовує стандартні неекрановані кабелі RCA з витою парою. Не потрібні спеціальні кабелі, на відміну від повністю збалансованих з’єднань, які використовуються в професійних аудіосистемах.
Ще одна перевага дизайну диференціально-збалансованого входу полягає в тому, що він легко приймає сигнали низького та високого рівнів від різноманітних заводських виходів головного пристрою та підсилювачів, у тому числі однотактних джерел із «заземленням», а також збалансованих або незбалансованих «мостових або BTL». Це усуває потребу в лінійних вихідних перетворювачах (LOC) у більшості варіаціях встановлення.
Виникає очевидне запитання: «Чому не всі автомобільні аудіопідсилювачі використовують диференціально-балансні входи?» Відповідь проста: коштує дорожче. Виконання належної диференційно-симетричної вхідної секції вимагає більше компонентів кращої якості, ніж базова однотактова конструкція, тому ви, як правило, не знайдете їх на менш дорогих підсилювачах.
- Кур'єром Uklon Delivery по Києву – 150 грн
- Оплата Online (Apple Pay, Google Pay, LiqPay)
- Переказ коштів по реквізитах (IBAN)
- Покупка частинами без %
- Офіційна гарантія без посередників
- Консультації та відправлення кожен день
